KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14225391
nr 1422 5391
Halden. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 59x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:04:38
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm